Majestic Apartment Klcc Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Majestic Klcc
6.1 menyenangkan
23 ulasan

Majestic Apartment Klcc Kuala Lumpur

Unit 15-3A , , Anggun Residence, Jalan Medan Tuanku, Chow Kit Unit 15-3A, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Majestic Apartment Klcc terletak di daerah Golden Triangle di Kuala Lumpur dan menawarkan penginapan dengan pusat kecergasan dan sebuah kolam renang di atas bumbung. Dayabumi berjarak 2.4 km dari apartmen, sementara Taman Tasik Titiwangsa adalah sekitar 2.5 km jauhnya.
Tetamu pangsapuri boleh sampai ke pusat Kuala Lumpur dalam 30 minit berjalan kaki. Pangsapuri terletak dalam jarak 5 minit berjalan kaki ke Buharry Nasi Kandar dan Rise & Shine by Tapestry.
Pangsapuri Majestic Apartment Klcc mempunyai 8 buah bilik. Sesetengah bilik mempunyai sebuah teres di mana anda boleh berehat.
Ia termasuk dapur, yang membolehkan tetamu menyediakan makanan mereka sendiri. Pangsapuri ini terletak kira-kira 350 meter dari perhentian bas Maytower Hotel dan dalam jarak 25 minit berjalan kaki dari stesen keretapi Ampang Park. Anda akan menemui bilik wap dan kawasan permainan di hartanah ini.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Spa dan bersantai
  • Mesra kanak-kanak
  • Akses kerusi roda
  • Penyaman udara
  • Haiwan peliharaan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Merdeka Square - 1.1 km
  • Putra World Trade Centre - 1.2 km
  • Petaling Street - 1.5 km
  • Kuala Lumpur City Centre - 1.8 km
  • Pavilion Kuala Lumpur - 1.8 km
  • Sungei Wang Plaza - 1.9 km
  • Kuala Lumpur Railway Station - 2 km
  • Merdeka Stadium - 2 km
  • National Museum - 2.6 km
  • Open University Malaysia - 950 m
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 31 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 2.1 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Tempat letak kereta
  • Haiwan peliharaan dibenarkan
  • Bilik/Kemudahan untuk orang kurang upaya
  • Akses kerusi roda
  • Keselamatan 24-jam
  • Ruang bagasi
  • Lif
  • Pengesan asap
  • Pemadam api

Makan

  • Cerek elektrik
  • Pengering
  • Alat memasak/Dapur

Riadah & Sukan

  • Kolam infiniti
  • Kolam renang atas bumbung
  • Kemudahan BBQ
  • Sauna
  • Bilik stim
  • Pusat kecergasan
  • Skuasy
  • Kolam dengan pemandangan

Perkhidmatan

  • Pengangkutan ulang-alik lapangan terbang yang dibayar
  • Pengemasan

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Kawasan duduk
  • Teres
  • Meja makan
  • Kemudahan menyeterika
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
  • Kawasan permainan kanak-kanak
  • Lantai parket
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Kecergasan/Gim
  • Spa dan bersantai
  • Mesra kanak-kanak
  • Akses kerusi roda
  • Penyaman udara
  • Haiwan peliharaan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: sehingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Kh 2 Jul
Ju 3 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur